Garance kvality

    - pružnost, rychlost, spolehlivost 
    - nabízíme široký rozsah služeb ve výborné kvalitě a nízké ceně
    - poskytujeme jedinečné výrobky a služby na našem trhu
    - použivámé moderní techniku a vyspělé technologie.

Staňte se naším klientem a bude o Vás dobře postaráno, ať už se jedná o výkon služby která je prováděna fyzickými osobami, a jejímž úkolem je zajistit bezpečný a plynulý chod v prostorách budov a objektů jednotlivých firem, nebo o zajištění nepřetržitého monitorování zdraví osob.

Bezpečnostní služby zahrnují tyto činnosti:

  • Fyzická ostraha Recepční služba Bezpečnostní expertiza Griffin od počátku vzniku působí výhradně v oblasti komerční bezpečnosti, má proto značné zkušenosti se střežením objektů. Na základě této charakteristiky získal klíčové klienty z bankovního, obchodního a průmyslového sektoru, což dokazuje vysokou profesionální úroveň v oboru.
  • Značnou pozornost věnujeme personální práci, protože výkon služby musí provádět nejen vycvičení a vyškolení pracovníci, ale také odpovědní a spolehliví lidé. Častým požadavkem klienta je potřeba zajistit fyzickou ostrahu na celých 24 hodin denně. A proto také fyzická a psychická zdatnost zaměstnanců je nutná pro výkon služby.
  • Společnost GRIFFIN klientovi garantuje, že výkon strážní, revírní či jiné služby bude prováděn v takovém rozsahu a kvalitě, v jakém byl objednán, smluvně podložen a zaplacen. Nelze v tomto ohledu připustit žádné výjimky, pokud nejsou oboustranně dobrovolně dohodnuty a písemně dokladovány.