Griffin Medical Alarm Griffin Medical Alarm

Celostátní systém ochrany zdraví pomocí tísňového volání, špičkovou technologií.
Zařízení, které Vám přináší nezávislost a Vaší rodině větší klid.

arrow Služby
arrow Produkty

více o službě Griffin Medical Alarm

VÍTEJTE NA STRÁNKÁCH GRIFFIN

Bezpečnostní agentura GRIFFIN se sídlem v Praze působí na trhu již od roku 1993. Předmětem činnosti je poskytování komplexních bezpečnostníchslužeb v oblasti komerční bezpečnosti – fyzická ostraha,ostraha objektů a fyzická ostraha osob,fyzická ostraha objektů, analýza a monitoring bezpečnostních stavů objektů, dále pult centralizované ochrany PCO (vlastní zásahová vozidla), převozy finanční hotovosti, poradenství v oblasti zabezpečení ochrany majetku a osob, zabezpečení dat a informací, projekci, montáž a servis elektronických zabezpečovacích systémů EZS, Instalaci mechanických zabezpečovacích systémů – klasické i bezdrátové zabezpečovací kamerové systémy, čidla, detektory aj. služby bezpečnostní agentury.
Bezpečnostní agentura rovněž zajišťuje ochranu před firemní špionáží, viz firemní špionáž
Agentura dále zajišťuje:
Dohled a zabezpečení společenských akcí – služby dohledového centra, pořadatelské služby, a komplexní úklidový servis.
Více o službách bezpečnostní agentury 

PCO pult centrální ochrany Griffin Praha pro připojení Vašich EZS

Zajistíme Vám bezpečné připojení Vašeho elektronického zabezpečovacího systému (EZS) na náš pult centrální ochrany (PCO) pomocí telefonního, radiového a GSM spojení.

Griffin pult centrální ochrany PCO je vybaven dvěma na sobě nezávislými monitorovacími systémy pro příjem telefonických, radiových a GSM signálů ze střežených objektů. Systém ostrahy objektů je sjednáván s každým klientem individuálně.

V rámci PCO zajistíme projekt, instalaci a servis elektronického zabezpečovacího systému EZS pro byty a rodinné domky, obchody, banky, restaurace, kanceláře a jiné komerční objekty. 
Pomůžeme vám s instalací bezpečnostních kamerových systémů, čidel a detektorů – monitorovat se dá téměř cokoliv.
Více o PCO

Cíle bezpečnostní agentury 
Cílem agentury je neustálé zvyšování kvality a rozšiřování poskytovaných služeb. Vysoké nároky klademe na záležitosti organizační, personální a informační. Důležitá je absolutní průhlednost celé činnosti pro celkový i podrobný přehled ze strany klienta. Vše je podmíněno dodržováním profesionálního přístupu a morálky.
Oblastní začlenění:
Společnost GRIFFIN a.s. je organizačně začleněna do regionu Praha a Střední Čechy, který je řízen 24 hodin denně centrálou v Praze 10 - Uhříněvsi a samozřejmě také v celém regionu aktivně působí.

Oslovila Vás naše nabídka? 
kontaktujte nás

GRIFFIN NOVINKY

2.10.2018
Operační program Zaměstnanost..

Podnikové vzdělávání zaměstnanců společnosti GRIFFIN

Cílem projektu je zvýšit úroveň znalostí a dovedností zaměstnanců a zajistit tak soulad jejich kvalifik...

... více
3.9.2018
Modernizace Vašeho bezpečnostního systému.
Víte jak dlouho již máte nainstalováno bezpečnostní zařízení ? Teď je nejvyšší čas si svůj bezpečnostní systém nechat bezplatně posoudit a navrhnou jeho případnou modernizaci. Kontaktujte nás a školení...
... více
všechny novinky